KOMERCIJALNI SEKTOR

Boris Rajković

dipl. ing. agr.

Direktor komercijalnog sektora
član Uprave

Mob: 091/600-3215

Tel: 01/2781-521

E-mail: boris.rajkovic@bc-institut.hr

Vjekoslav Horvat

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik, Koprivnica

Mob: 098/981-2776

E-mail: horvat-bcinstitut@net.hr

Ljiljana Turek

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik, Koprivnica

Mob: 098/980-2382

Tel/Fax: 048/638-380

E-mail: ljiljana.turek@bc-institut.hr

Zoran Kurtović

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik
Bc Dorada sjemena, Slatina

Mob: 098/980-2352

Tel: 033/401-071

Fax: 033/401-070

E-mail: zoran.kurtovic@bc-institut.hr

Krešimir Ciprić

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik,
Slavonski Brod

Mob: 091/633-3010

Antonija Bajan

mag. oec.

Komercijalni predstavnik, Rugvica

Tel: 01/2781-520

01/4854-080

Mob: 098/9698 141

E-mail: komercijala@bc-institut.hr

Martina Saraga Kurjaković

mag. oec.

Komercijalni predstavnik, Rugvica

Tel: 01/2781-500

01/4854-080

Mob: 091/604-7687

E-mail: martina.saraga@bc-institut.hr

Maloprodaja

Dugoselska 7., Rugvica

Dorada sjemena

Tel: 01/2781-522

Mob: 098/341-865


LOKACIJE Bc INSTITUTA

DORADA SJEMENA RUGVICA

Dugoselska 7, Rugvica

 

DORADA SJEMENA SLATINA

Vladimira Nazora 65, Slatina

Bc AGROSLAVONIJA

Ulica Jablanova 1, Osijek

PREDSTAVNIŠTVO KOPRIVNICA

Đelekovečka 25, Koprivnica


PROMOTORI

Jasminka Pavlić

dipl. ing. agr.

Zagreb, Karlovac

Mob: 099/311-7006

E-mail: jasminka.pavlic@bc-institut.hr

Dean Hunjadi

ing. agr.

Varaždin, Međimurje

Mob: 099/239-1568

E-mail: dean.hunjadi@bc-institut.hr

Martina Horvat

dipl. ing. agr.

Podravina, Prigorje

Mob: 099/239-1586

E-mail: martina.horvat@bc-institut.hr

Emica Brkić

dipl. ing. agr.

Daruvar, Lipik, Pakrac, Požeština

Mob: 099/219-0502

E-mail: emica.brkic17@gmail.com

 

Ante Strunje

ing. agr.

Istočna Hrvatska

Mob: 099/311-7004

E-mail: ante.strunje@bc-institut.hr

Ana Gajger

dipl.ing.agr.

Zagorje

Mob: 091/604-7641

E-mail: ana.gajger@gmail.com

Filip Kotorac

mag. ing. agr.

Brodsko-posavska županija

Mob: 099/5071-459

E-mail: filip.kotorac@bc-institut.hr

 

 

 

Matija Borić

mag. ing. agr.

Podravina, Bilogora

Mob: 095/860-7049

E-mail: matija.boric@bc-institut.hr

Zvonimir Gregić

mag. ing. agr.

Osječko-baranjska županija

Mob: 099/7811-856

E-mail: zvonimir.gregic@bc-institut.hr

Sanja Smrček Horčička

dipl. ing. agr.

Moslavina

Mob: 091/604-7640

E-mail: sanja33@windowslive.com