KOMERCIJALNI SEKTOR

Boris Rajković

dipl. ing. agr.

Direktor komercijalnog sektora
član Uprave

Mob: 091/600-3215

Tel: 01/2781-521

E-mail: boris.rajkovic@bc-institut.hr

Vjekoslav Horvat

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik, Koprivnica

Mob: 098/981-2776

E-mail: horvat-bcinstitut@net.hr

Ljiljana Turek

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik, Koprivnica

Mob: 098/980-2382

Tel/Fax: 048/638-380

E-mail: ljiljana.turek@bc-institut.hr

Zoran Kurtović

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik
Bc Dorada sjemena, Slatina

Mob: 098/980-2352

Tel: 033/401-071

Fax: 033/401-070

E-mail: zoran.kurtovic@bc-institut.hr

Krešimir Ciprić

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik,
Slavonski Brod

Mob: 091/633-3010

E-mail: kresimir.cipric@bc-institut.hr

Antonija Bajan

dipl. ing. agr.

Komercijalni predstavnik, Rugvica

Tel: 01/2781-520

01/4854-080

Mob: 098/9698 141

E-mail: komercijala@bc-institut.hr

Martina Saraga

mag. oec.

Komercijalni predstavnik, Rugvica

Tel: 01/2781-500

01/4854-080

Mob: 091/604-7687

E-mail: martina.saraga@bc-institut.hr

Maloprodaja

Dugoselska 7., Rugvica

Dorada sjemena

Tel: 01/2781-522

Mob: 098/341-865


LOKACIJE Bc INSTITUTA

DORADA SJEMENA RUGVICA

Dugoselska 7, Rugvica

DORADA SJEMENA SLATINA

Vladimira Nazora 55, Slatina

Bc AGROSLAVONIJA

Ulica Jablanova 1, Osijek

PREDSTAVNIŠTVO KOPRIVNICA

Đelekovečka 25, Koprivnica


PROMOTORI

Jasminka Pavlić

dipl. ing. agr.

Zagreb, Karlovac

Mob: 099/311-7006

E-mail: jasminka.pavlic@bc-institut.hr

Dean Hunjadi

ing. agr.

Varaždin, Međimurje

Mob: 099/239-1568

E-mail: dean.hunjadi@bc-institut.hr

Martina Horvat

dipl. ing. agr.

Podravina, Prigorje

Mob: 099/239-1586

E-mail: martina.horvat@bc-institut.hr

Mario Čevizović

M.Sc.

Podravina, Bilogora

Mob: 099/703-1934

E-mail: mario.cevizovic@bc-institut.hr

Josip Galić

dipl. ing. agr.

Osijek, Baranja

Mob: 099/311-7017

E-mail: josip.galic@bc-institut.hr

Ante Strunje

ing. agr.

Istočna Hrvatska

Mob: 099/311-7004

E-mail: ante.strunje@bc-institut.hr

Emica Brkić

dipl. ing. agr.

Daruvar, Lipik, Pakrac, Požeština

Mob: 099/219-0502

E-mail: emica.brkic17@gmail.com

 

Ana Gajger

M.Sc.

Zagorje

Mob: 091/604-7641

E-mail: ana.gajger@gmail.com

Sanja Smrček Hortička

dipl. ing. agr.

Moslavina

Mob: 091/604-7640

E-mail: sanja33@windowslive.com

Robert Matasović

dipl. ing. agr., sjemenar

Brodsko-posavska županija

Mob: 098/281-452

E-mail: robert.matasovic@bc-institut.hr

Predrag Mitrović

Đakovština

Mob: 091/6047-660

E-mail: predrag.mitrovic@bc-institut.hr